Людські долі

Людські долі

Шанують в селі Василя Боніфатовича за людяність і вміння працювати

Будь-яке село — це колиска працьовитих, чесних, сумлінних, порядних людей. Можна підбирати ще багато інших красивих епітетів, та вони все рівно не передадуть велич душі сільського трудівника. Бо селяни не лише віддані роботі, це умудрені життям, важким буденням і невимогливістю до розкоші люди.

Василь Боніфатович Корженко — один з них. Все своє життя, змалку і до сьогодні, він прожив у П'ятці. Його дружиною стала красива сільчанка, яка й нині, уже в зрілому віці, виглядає справжньою красунею. Людмила Іванівна подарувала чоловікові двох синів, якими гордиться родина, усе село. Сергій і Володимир мають майстрові руки і щире серце. Вони ніколи не пройдуть мимо людського горя, не байдужі і до проблем своїх земляків. Стараються підсобити їм у роботі, допомогти порадою.

Корженки раз і...

Детальніше...

А сорочка мамина біла-біла...

В одному із кабінетів П'ятківської сільської ради милують око блакитними далями вишиті рушники. Як виявилось, ці музейні витвори, не помилюся так сказати, бо великих варті вони виставок, мережила мама землевпорядника сільради Валентини Попченко. Вона їх привезла із своєї малої батьківщини - Овруцького району. — У мене є ще й вишита сорочка та спідниця прабабусі. Цим речам уже більше ста років і я бережу їх як сімейні реліквії, - говорить Валентина Григорівна.— Цей наряд одягаю на великі свята, коли виступаю на сцені сільського...

Детальніше...

Завантажити наступні 18 зображень